שירותי ביובית

 
 

תנו לניסיון שלנו לעבוד בשבילכם

 
להזמנת שירותי ביובית חייגו : 072-3204193
 
שירותי ביובית מאז ומתמיד היו סבוכים ומורכבים כשצופים בהם מהצד והאדם הפשוט יכול להירתע מהזמנת ביובית ולהיעזר בפעילות שלה, אבל כשקרואים למקצוענים כמו אצלנו בביובית יוסי גולן בע"מ אין לכם ממה לחשוש. אין חכם כבעל הניסיון והניסיון באמת אומר הכול,
 
ביובית בתל אביב - ביובית יוסי גולן
 
משנת 1997 אנחנו עובדים בתחום מערכת הביוב הנסתרת והגלויה ומספקים שירות מגוון באדיבות לכל הלקוחות ובמקצועיות שאין כמותה באף מקום אחר. כל אחד מקבל את היחס האישי שלו וכל בעיה תיפתר ביסודיות ובאמינות עם הסברים ללקוח, על תהליך הפעולה כל דרכי העבודה, על דרכי מניעת בעיות וכמובן ליווי לאורך כל הדרך.
 
מספר הלקוחות שלנו גדל מידי שנה וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה שכבר כולל מערכות ביוב שלמות של ערים רבות במרכז הארץ מתל אביב ועד אזור השרון, מפעלים רבים ומוכרים ולקוחות פרטיים שיצאו מרוצים.
 
 
 

אלו שירותי ביובית תקבלו אצלינו?

 
  • בין השירותים שהלקוח יכול לקבל ניתן למצוא שירותי חירום כמו פתיחת סתימת ביוב ועד איתור בעיות שגרתי. לקוחות רבים מוצאים את עצמם עם סתימות רבות ולכן אנו מגיעים במהירות כדי לאתר את הסתימות האפשריות במערכת הביוב, לבדוק מה בדיוק הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר. יותר מכך, אנו נספר לכם הלקוחות כיצד קרתה הבעיה, האם משהו לא התנהל כשורה בתחזוקת מערכת הביוב ונדריך אתכם כיצד להימנע מסתימות בהמשך.
  • פתיחת הסתימות יכולה להתבצע באמצעות מגוון שיטות כאשר פתיחה על ידי ביובית מתבצעת במהירות וביעילות. צוות בליווי ביובית יגיע כדי לפתוח כל צינור בכל גודל בעזרת זרם מים חזק ועוצמתי במינימום זמן ומקסימום יעילות.
  • במידה ויש לכם הצפה בביוב והמים כבר גולשים החוצה, אין מנוס מהזמנת ביובית. אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ מבצעים שאיבות ביוב מידי יום וכל לקוח מקבל טיפול אישי ומהיר בהתאם להיקף הבעיה שמטרידה אותו. במהלך הטיפול במערכת הביוב ניתן גם להוציא שורשים שחדרו למערכת הביוב בלי לגרום נזק נוסף.
  • חלק מהעבודה הנאמנה שאנחנו מבצעים לחברות, מפעלים ועיריות שונות, ניתן גם לקבל שירותי פינוי פסולת מכל אתר שרק תרצו. אם יש לכם מפעל ואתם רוצים שהפסולת שנערמת מידי יום תפונה בסוף כל יום עבודה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם.
 

ביובית יוסי גולן בע"מ: כי השירות עושה את ההבדל

 
 
אז אם אתם צריכים צוות ביובית מיומן, אל תהססו, תוכלו ליצור עמנו קשר מתי שרק תרצו ונהיה לשירותכם לכל ייעוץ ולכל בעיה, אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ נשמח לעזור ולסייע בכל הבעיות השונות, פנו אלינו עוד היום לבירורים ומידע נוסף: 072-3204193