שאיבת ביוב בהוד השרון

 
האם הביוב שלכם גורם להצפות? האם קיימת סתימה בביוב, האם תקועים בו שורשים? ובכן, אלה הן רק כמה צרות צרורות אשר יכול הביוב לעולל, אולם יש פתרון בנמצא: שאיבת ביוב באמצעות ביובית. חברת ביובית המקורית יוסי גולן, אחת הוותיקות, האמינות והמקצועיות באזור השרון.
 
לשאיבת ביוב בהוד השרון חייגו: 072-3204193
 
 
 

בעיות עם הביוב - אל מי פונים?

 
נסתם לכם הביוב? יש בעיית הצפה הדורשת ביובית? אנו בחברת ביובית מציעים לכם את הפתרונות הטובים ביותר, מכשור מתקדם, עובדים מקצועיים ומיומנים, כמו כן, מדובר בחברה וותיקה מאוד, עתירת ניסיון, אמינה ואיכותית, ושומרת על איכות הסביבה.
 
 
 
שאיבות ביוב בהוד השרון - ביובית יוסי גולן
 
 
 
 

שאיבת ביוב בהוד השרון - מה זה בדיוק?

 
שאיבת ביוב חייבת להתבצע ללא דופי ובאופן מקצועי. השירותים הניתנים הינם איכותיים, החברה זמינה בכל רגע נתון, והכל מתבצע בצורה מהירה. מתי יש צורך בשאיבת ביוב? כאשר אתם מבחינים שהמים בשירותים או בכיור לא יורדים חלק, הצנרת סתומה, או כאשר יש הצפה או פיצוץ בצנרת, דבר זה מהווה מטרד ומפגע סביבתי.
 

ניקוי שורשים בביוב בהוד השרון

 
חברת שאיבת מים עוסקת גם בתחום ניקוי שורשים הנמצאים בצנרת הביוב. אלה עלולים לגרום ללא מעט נזקים, והימצאותם בצנרת נובעת כמובן מן העובדה שיש בה מים. כך בדיוק השורשים מתרבים. שורשים יכולים גם לפגוע בצנרת, ולעיתים, לא נדע כי אכן ישנם שורשים בביוב, הם אינם נראים לעיניים.
 
 
 
 

שאיבת מים בהוד השרון והחלפת צנרת

 
החלפת צנרת איננה עניין של מה בכך. יש לחפור סביב הצינור הישן ולהחליפו בחדש. לרוב הצנרת מוצפת בשל המצאות שורשים בה ובנוסף גם בלאי.
 

שאיבות מים בהוד השרון, בכל השכונות.

 
החברה שלנו מגיעה לכל שכונה ושכונה בהוד השרון: שכונת תל דן, שכונת גיורא, רמתיים, נווה נאמן, הדר, מגדיאל, גני צבי, הפועלים ושאר השכונות ביישוב.
 
 

שירותים נוספים

 
למעט שאיבות ביוב חברת ביובית מציעה שירותים נוספים אחרים כמו שטיפת קווי ביוב, כל זאת על מנת לתחזק את הצינור כראוי, שכן הוא נתון לבלאי, מה שעלול להזיק לו.

מה באשר לשאיבת המים? את זאת יש לעשות בזמן שצינור התפוצץ. שאיבת מים היא שגרתית במיוחד בימות החורף. צוות החברה יגיע במהירות למקום, תתבצע עבודה יעילה ומקצועית, בין אם מדובר בחניונים, בתים פרטיים או כל מקום אחר.
 
בנוסף, חברת ביובית המקורית יוסי גולן בהוד השרון, מציעה את כל העבודות הללו: פתיחת סתימות ביוב, הפרדת שמנים, שאיבת ביוב, כל זאת באמצעות המכשור המתקדם ביותר ובכפיפות לנהלים והתקנות שבחוק.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.