שאיבת ביוב מקצועית ומהירה - יוסי גולן

 

סובלים מסתימות בביוב? מעוניינים בפתרון יעיל ומהיר עבור בעיות בצנרת? חברת ביובית המקורית יוסי גולן מתמחה בשאיבות ביוב ומקפידה על מתן שירות מהיר, איכותי וזמין לכל סוגי הלקוחות.

 
לשאיבת ביוב מקצועית חייגו: 072-3204193
 
 
 

שאיבת ביוב - לכם את כל הסיבות לפנות לחברתנו:

 

• ניסיון רב שנים

• צוות מיומן ומוביל

• ביוביות מתקדמות ויעילות

• רישיון לפינוי פסולת לאתר מורשה

• חברה ששומרת על איכות הסביבה

 
 
 
שאיבות ביוב - ביובית יוסי גולן לשירותכם
 
 
 
 

מהו שירות שאיבות ביוב?

 

הביטוי שאיבות ביוב שגור למדי בלשון הדיבור, אך למה בדיוק הכוונה? ובכן, מדובר בפעולה מחויבת כאשר נוצרות סתימות בצנרת המרכזית של בניין או אפילו ברחוב. בכדי לפתוח את הסתימה, מכניסים צינור מיוחד, המחובר למכל ענק, ואותו הצינור מבצע שאיבה בלחץ גבוה ביותר. המכשיר שמבצע את שאיבת הביוב מכונה ביובית, והוא למעשה מעביר את הלכלוך שגרם לסתימה מהצנרת אל המכל של הביובית. לאחר מכן, יש לפנות את תכולת המכל לאתר מורשה במטרה למנוע זיהום של הסביבה.

 

איכות השירות חשובה לכם?

 

חברת ביובית המקורית יוסי גולן מספקת שירותי שאיבת ביוב עבור עיריות וועדי בתים, ומקפידה על הגעה מהירה ליעד. מעבר לזאת, החברה בעלת רישיון של פינוי פסולת לאתרים מורשים, וחשוב לה לשמור על איכות הסביבה. פינוי תכולת ביובית באזור לא מורשה יוצר הפרעת נוף וחמור מכך, עלול ליצור זיהום של המים, האוויר והאדמה ובכך לפגוע בבריאות הציבור. 

ביצוע של שאיבות ביוב הינה פעולה שגרתית למדי, שכן סתימות נוצרות בצנרת בדרך קבע. אנו מעמידים לרשותכם את השירותים המקצועיים שלנוו, וזמינים עבורכם תמיד. המטרה שלנו היא לשמור על איכות החיים שלכם ולהבטיח עבורכם סביבה נקייה ואוויר טוב לנשימה. אנו מגייסים את כל הידע ואת כל הניסיון שלנו על מנת לשרת אתכם טוב יותר.