פתיחת סתימות ביוב

 
לפתיחת סתימות ולטיפול בבעיות ביוב חייגו ליוסי: 072-3204193
 
 
 
ביובית המקורית יוסי גולן היא חברה ותיקה המתמחה במתן שירותי ביוב ובפתיחת סתימות. החברה פועלת ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק.

במהלך שנות עיסוקיה הרבות בתחום, רכשה החברה התמחות בכל ההיבטים בתחום, על מנת להעניק ללקוחותיה את הפתרונות המקיפים והמקצועיים ביותר. במסגרת מחויבות החברה ללקוחותיה, מפעילה החברה מערך שירות גדול ומשומן היטב. מערך זה כולל צי של משאיות ביובית בכל הגדלים. משאיות אלה מצוידות במשאבות מתקדמות ורבות עצמה, במכלי לחץ בשלל גדלים ובצנרת חכמה שמאפשרת להן לפנות סתימות במערכות ביוב ובורות שפכים במהירות וביעילות.

חלק נוסף ממערך השירות הוא צוות העובדים, אשר מונה אנשי מקצוע מיומנים ומסורים, אשר מבצעים כל עבודה בקפידה ובאדיבות. צוות החברה מגיע לאתר הלקוח לפי קריאה, או בהתאם לסידור שנקבע מראש, בדיוק בשעה היעודה, מבצע את הטיפול הדרוש ועוזב את השטח רק לאחר שהמלאכה נשלמה והשטח נקי.
 
 
 
 
פתיחת סתימות ביוב
 
 
 
 

פתיחת סתימות ביוב עם ביובית המקורית יוסי גולן

 
פתיחת סתימות ביוב היא לא דבר אחד, אלא שםכולל של סדרה ארוכה של שירותים ופעילות אותם יש לבצע על מנת לפנות את הגורם אשרסותם את הצנרת או את מערכת הביוב. בין שירותים אלה:
 
  • איתור מקור הסתימה – אבחון מקום הסתימה יכול להיות מורכב יותר משנדמה בתחילה. אך מדובר בפעולה הכרחית לשם טיפול בבעיה, תוך הקפדה ליצור מעט נזק ככל הניתן ולסיים את העבודה במהירות האפשרית.
  • ניקוי צנרת יסודי – לחץ מים גבוה יכול לסייע לפנות אדמה, אבנים, שמן ושאר חומרים אשר עוברים בצנרת, על מנת לפנות כל מקור חסימה, או למנוע מן הסתימה מלהתרחש.
  • הרחקת שורשים וגורמים זרים אחרים – אומרים שמים שקטים חודרים עמוק, אבל הם לא היחידים. לאורך זמן, יכולים שורשי עצים לחדור לצנרת ולמנוע את תנועת הנוזלים במערכת. אנשי המקצוע של ביובית המקורית יוסי גולן מיומנים באיתור שורשים וגורמים זרים אחרים ולפנותם ביעילות.
  • שאיבת נוזלים – פינוי של שפכים, מי שופכין, הצפות ועוד,באמצעות ביוביות חזקות ומתקדמות.
  • פינוי פסולת לאתרים מורשים – לאחר פתיחת הסתימה, חשוב לפנות אתהחומרים שפונו מן האתר, כדי למנוע זיהום מיותר ו/או הישנות של התקלה. חברת ביוביתיוסי גולן מורשה לפינוי פסולת מכל סוג לאתרים מורשים.
 

 
בזכות השירות המקצועי והמסור, זכינו לספק את שירותינו עבור כמה מן החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי.
נשמח לספק גם לכם את שירות פתיחת סתימות ביוב ועוד ולצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו הקבועים והמרוצים.
 

 
שחרור סתימה באמצעות מכשיר חשמלישחרור סתימה באמצעות מכשיר חשמלי
שטיפת קווי ביובשטיפת קווי ביוב
שאיבת מפריד שומניםשאיבת מפריד שומנים
שאיבת ביובשאיבת ביוב
שאיבת ביוב בהרצליהשאיבת ביוב בהרצליה