ביובית ברמת השרון

 
 
נמצאים ברמת השרון? נתקלתם בבעיית ביוב בביתכם הפרטי או בעסק? יש לכם סתימה? ובכן, לרוב האנשים אין שמץ של מושג כיצד פותרים בעיות מסוג זה. בכל עת בה אתם נתקלים בבעיה, פנו אלינו, ביובית המקורית יוסי גולן – מספקים שירות ביובית ברמת השרון.
 
לשירותי ביובית ברמת השרון חייגו: 072-3204193
 

ביובית ברמת השרון - מהם השירותים הניתנים?

 
  • שירות שאיבת ביוב – מעסיקה אנשים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום שאיבת ביוב. במה מדובר? לא פעם צינורות מוצפים במים בשל סתימה בצנרת, אין להם דרך לחלחל למטה. מצב לא נעים הגורר אחריו גם ריחות רעים. ביובית המקורית יוסי גולן יפתחו את הסתימה באמצעות מכשור מתקדם, באמצעות ביובית ולחץ מים גבוה.
 
 
  • החלפת צנרת ביוב – חברות ביובית עוסקים גם בהחלפת צינורות ביוב. בדרך כלל אין מדובר בעניין של מה בכך. מתי יש צורך להחליף צנרת? לרוב מחליפים צנרות בשל שחיקה, בלאי וקיימת עוד סיבה – כניסתם של שורשים לצנרת. על מנת לעשות זאת, יש להוציא את הצינור הישן, ולהחליפו בחדש. כך גם הצנרת תפסיק לנזול.

 
 
 
ביובית ברמת השרון- ביובית יוסי גולן
 
 
 
 
  • שאיבת בורות שומן – חברות ביובית מבצעים עוד שלל סוגי עבודות אחרים, למשל שאיבת שומן מבורות. רצוי מאוד לסלק את השומן בהקדם, שכן הוא פוגע בצנרת, מזהם אותה, על מנת להפריד שומנים ולבצע עבודה מושלמת. צרו קשר עם חברת ביובית, העובדים המנוסים יבצעו הפרדה בין שומנים למים, את השומן מוציאים וניתן לרכז אותו בבור רקב, עד ששואבים אותו. הפרדתם של השומנים תפחית את זיהום הסביבה ולא תפגע בבריאותם של בני אדם. למעט זאת, גם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, קבעו נהלים משלהם. בתי עסק שונים חייבים שיהיה ברשותם מפריד שומנים.
 
  • שטיפה של קווי ביוב – לרוב אנשים מזעיקים שירותי ביוב, כאשר ישנם ריחות רעים, צנרת שנסתמה, הצפות ועוד. אולם לא מומלץ להמתין לרגע הנכון. חברה בעלת ביובית שוטפת קווי ביוב גם כאשר אין שום בעיה, שכן תחזוק הצינורות חשוב מאין כמותו. שטיפה תסייע למנוע בעיות בעתיד.
  • שאיבת הצפות – הצפות יכולות לקרות בשל שלל סיבות, למשל: הצפות גשמים בחניונים, כאשר צינור הביוב התפוצץ, כל אלה גורמים להצפה. גם בבית מן הסתם עלולים לקרות דברים מעין אלה. ביובית ברמת השרון, ישלחו אל הלקוחות אנשי מקצוע מיומנים, תפקידם יהיה לשאוב את כל המים, גם כאשר קיימת סתימה בביוב, הדבר עלול לגרום להצפה. יש להזעיק גורם מקצועי וכמה שיותר מהר, בכדי למנוע עוד נזקים.
 

 
החברה בהנהלתו של יוסי גולן, היא בעלת וותק רב, מעסיקה את טובי העובדים ובעלת מכשור מתקדם ביותר. בנוסף, לחברה רישיון בכדי לפנות פסולת, וכמו כן, מעניקה חשיבות רבה לבעיית זיהום הסביבה!