שאיבת בור ספיגה

 
 
בור הביוב עולה על גדותיו? זה הזמן לקרוא למומחים לשאיבת בורות ספיגה שיצילו את המצב!

חברת ביובית המקורית יוסי גולן בע"מ מתמחה במתן פתרונות מגוונים לבעיות ביוב שונות עבור בתים פרטיים, בניינים משותפים ומוסדות תעשייתיים.
 

מהו בור ספיגה?

 
בור ספיגה הוא בור הנכרה באדמה, על מנת להזרים אליו מי שפכים או ביוב לשם סילוקם, בצורה של חלחול אל הקרקע.
 
 

למי יש בור ספיגה?

 

בור ספיגה מגיע בתצורה הביתית והתעשייתית. בור ספיגה ביתי מתייחס בדרך כלל למושבים, קיבוצים, כפרים ויישובים קטנים שלא מחוברים למערכת הביוב כמו בעיר, ולכן אין להם דרך אחרת להיפתר מהביוב שלהם, אלא להזרים אותו לבור ספיגה מיוחד שאוגר את הביוב בצורה מבוקרת.בור ספיגה תעשייתי, כשמו כן הוא, משמש לסילוק שפכים ממפעלים תעשייתיים.

 

מהו בור רקב?

 
בור הרקב, הנקרא גם בור ספטינג , פותח כחלק ממערכת בור הספיגה, על מנת ללכוד את החומרים המוצקים שמגיעים עם מי הביוב, טרם הגעתם לבור הספיגה, ומטרתו לספוג את הנוזלים בלבד. באופן זה ניתן למנוע את סתימת בור הספיגה.
 
 
 
שאיבת בור ספיגה - ביובית יוסי גולן
 
 
 
 

מפגע תברואתי? יש מה לעשות!

 
כאמור, בור הספיגה מזרים בסופו של דבר את הביוב אל הקרקע, ועצם העובדה שמי השופכין, הזבל והביוב מחלחלים לקרקע מהווה בעיה. הדבר נובע מכך שהחומרים לא מפרים את הקרקע, אלא מזיקים לה ואף מזהמים אותה, ובנוסף לא ניתן למחזר את המים לשימוש בחקלאות. יתרה מכן, בור הרקב שאמור למנוע את הגעת המוצקים לאזור קליטת הנוזלים, לא פותר את הבעיה בשלמותה, מאחר ובאיזשהו שלב הבור מתמלא ויש לרוקנו. וכאן אנחנו נכנסים! אנחנו נדאג לשאוב את בור הספיגה ובור הרקב שלכם בזמן, כך שלא יגרמו נזק לקרקע ולא יהוו מפגע תברואתי בשכונה שלכם.
 

ביובית לשאיבת בור ספיגה

 
הפתרון הוא פשוט. שלב ראשון, צריך לנשום עמוק (לא מאדי הריח של הביוב), להירגע ולהרים אלינו טלפון. אנחנו נגיד עם ציוד הביובית, משאית מיוחדת עם מכלית ענק וצינור שאיבה, שנחבר ישירות לבור הספיגה שלכם במטרה לשאוב את הבור ולרוקנו.
 

היתרונות בפניה אל חברת ביובית המקורית יוסי גולן:

 
  • שאיבת בורות ספיגה
  • שירותי ביובית מקצועיים
  • שירות מהיר ומקצועי
  • צוות מנוסה מאז 1977
 

 
עדיין לא בטוחים כיצד לפעול?
חייגו עכשיו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי בנושא הטיפול בבורות ספיגה.

072-3204193
 

 
התקשרו אלינו עוד היום (מלבד בשבת) ונשמח לעמוד לרשותכם!